דבורי חדרי-חביב פסיכותרפיסטית מומחית טיפול DBT

טראומה מינית מודחקת – דרכי טיפול

תוכן עניינים

ויסות ייצוב  חוסן ותקווה מחודשת

טראומה מינית היא חוויה מטלטלת ומשנה חיים שיכולה להיות בעלת השפעות עמוקות על הרווחה הרגשית והפסיכולוגית של האדם. עבור מתמודדי טראומה מינית, המסע לריפוי יכול להיות מאתגר, אבל הוא לא כזה שהם צריכים לעבור לבד. טיפול התנהגותי דיאלקטי (DBT) מציע גישה חומלת ויעילה לתמיכה במתמודדים עם טראומה מינית  בדרכם להחלמה, ומעצימה אותם להחזיר את חייהם ולבנות חוסן ועמידות מול המצוקה.

מרכיבי הליבה של טיפול בטראומה לטיפול בטראומה מינית

תיקוף: ניצולי טראומה מינית חווים לעיתים קרובות תחושות של בושה, אשמה והאשמה עצמית. , מטפלינו מציעים אמפתיה ותיקוף אמיתיים, ויוצרים מרחב בטוח שבו המטופלים יכולים לחקור בגלוי את רגשותיהם ללא שיפוט. תיקוף החוויות שלהם מאפשר למטופלים להתמודד מחדש עם הסיטואציה הטראומתית ו לשחרר בהדרגה את נטל האשמה העצמית ולנקוט צעדים לקראת ריפוי.

מיומנויות ויסות רגשות

טראומה יכולה לעורר רגשות דומיננטים שמטופלים עשויים להתקשות בניהולם. טיפול בטראומה מצייד את המתמודדים במיומנויות מעשיות לוויסות רגשות כדי לזהות ולהתמודד עם רגשות עזים ולהצליח לנווט רגשות בצורה יעילה, המטופלים מחזירים לעצמם את תחושת השליטה על חייהם ויכולים להגיב למצבים שונים בצורה אדפטיבית ויעילה יותר.

טכניקות מיינדפולנס

טיפול בטראומה שם דגש רב על מיינדפולנס, המסייע למטופלים להישאר נוכחים ומודעים לרגשותיהם ולתחושות הגוף שלהם. באמצעות תרגילי מיינדפולנס, השורדים יכולים להתחבר מחדש לאני הפנימי שלהם, לקדם חמלה עצמית ולטפח תחושה עמוקה יותר של מודעות עצמית.

יעילות בין אישית

טראומה מינית יכולה להשפיע על יכולתם של התמודדים איתה לבסס גבולות בריאים ולבנות מערכות יחסים תומכות. DBT שם דגש על כישורי יעילות בין אישית, המאפשרת למטופלים לתקשר באסרטיביות, להציב גבולות ולטפח קשרים משמעותיים עם אחרים.

אם אתה מחפש תמיכה והכוונה כיצד להצליח להמשיך בחייך על אף האתגרים שמעמידה התמודדות עם ההשפעה של טראומה מינית, המטפלים המנוסים שלנו כאן כדי לעזור.

ואם אתה מטפל שמחפש לעבור קורס טיפול בטראומה מינית, המטפלים הוותיקים שלנו מבטיחים איכות ללא פשרות וקורס שמועבר בצורה עניינית ומקצועית.

בגישה חומלת המשלבת תיקוף, ויסות רגשות, תשומת לב, כישורים בין אישיים וסובלנות למצוקה כדי לתמוך בך בדרכך לריפוי. יחד, נפעל ביחד להחזיר את הביטחון בחייך, לבנות חוסן ולאמץ עתיד מלא בתקווה ואפשרויות. המומחיות המיוחדת שלנו בטיפול בטראומה מינית באמצעות טיפול בטראומה מאפשרת לנו לספק טיפול פרטני וממוקד .תוך הבטחה שהצרכים הייחודיים שלך יטופלו בחמלה ובהבנה. קח את הצעד האמיץ לריפוי והגשמת מלוא הפוטנציאל שלך. צור איתנו קשר עוד היום כדי להתחיל את המסע שלך לקראת העצמה והתחדשות.

כלי נגישות

Powered by - Wemake

התחברות מהירה
באמצעות לינק חד פעמי

שלחו לי לאימייל

התחברות לאתר